home

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích


Pokoje a ložnice

Obývací pokoj (2 lůžka - přistýlka), ložnice (4 lůžka) + 2 x spaní pro děti do 3 let, 2.ložnice 2 lůžka + 2 lůžka - přistýlka, kuchyně, sociální zařízení.

Sociální zařízení

Koupelna se sprchovým koutem, WC.

Vytápění

Vytápění elektrické + kotel na tuhá paliva, vnitřní krb na dřevo.

Doprava, parkování

Dostupnost autem, autobusem (autobusová zastávka přímo v obci). Parkování v objektu. Nově je také pro naše hosty k dispozici zdarma připojení k wifi v celém objektu.

Venkovní vybavení

Krb s udírnou se sezením pod pergolou a ohništěm s možností grilování

Pro děti

Venkovní stolní tenis, dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, žebřiny pro nejmenší

Výlety, atrakce, zábava

Oblast nabízí návštěvníkovi ideální možnosti pro pěší turistiku a výlety na kole: území je protkáno hustou sítí značených turistických stezek a cyklostezek, je v něm umístěno několik naučných stezek. V okolí se nachází velké množství lesů, vhodných pro milovníky houbaření. Děti si mohou zachytat ryby na protilehlém rybníčku. Pro dospělé je připraven kulečník, petanque či elektronické šipky. Pro milovníky koní je možné objednat na farmě v nedaleké obci Židovice ( 8 km ) vyjížďky na koních. Pro zimní rekreaci je k dispozici lyžařský areál Klíny vzdálený 36 km, nebo Sport Centrum Bouřňák, který je vzdálen 40 km, lyžařské středisko Altenberg. V zimních i letních měsících je možné navštívit termální bazény v lázních Altenberg, které jsou vzdálené 40 km. Chata se nalézá v ekologicky neznečistěné přírodě chráněného krajinné oblasti České středohoří. Není v zátopové zóně. Pěší turistika, cykloturistika po značených trasách. Obchod přímo v obci. Dopravní spojení autobusem (dle dohody pro Vás přijedeme). 1,5 km - přírodní koupaliště, 10 km Bílina, krytý bazén + letní koupaliště, další možnosti kulturního a sportovního vyžití, obchody, služby, benzínová pumpa, sportovní areál (tenis), banky, kino, poliklinika, muzeum, kostel, několik restaurací. 15 km Aquacentrum, hipodrom Most, hrad Hněvín, zámek Jezeří, vyhlídkový kopec Bořeň, hrad Hazmburk, zámek Duchov, klášter Osek, hrad Osek, hrad Krupka, Kyšperk a další. 20 km Lázně Teplice, botanická zahrada, planetárium, hvězdárna.
top